Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Wtorek, 2021-08-03

Imieniny: Augustyna, Kamelii

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 717449
  • Do końca roku: 150 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!


Rok szkolny 2018/2019

1. "Ja w przyszłości" konkurs plastyczny - I miejsce otrzymała ALICJA MACIOCHA, II miejsce ZUZANNA KRYSA, wyróżnienie ZUZANNA PRZYSTUPA,opiekun: Ewa Groszek

2. "Razem z Trzema Królami idziemy do szopki" konkurs plastyczny - I miejsce otrzymała ZUZANNA PRZYSTUPA w kategorii dzieci 3- 4 letnie, III miejsce JULIA ZARZECZNA w kategorii dzieci 3 - 4 letnie, III miejsce ZUZANNA JARZĄBEK  w kategorii dzieci 5 - 6  letnie

3. I międzyprzedszkolny konkurs recytatorski "O Kubusiu Puchatku" - Nagroda Dyrektora ALEKSANDER KUSY, III miejsce ALEKSANDER KUSY, opiekunowie: Elżbieta Kozioł, Grażyna Wilczyńska

4. XVI Przegląd Teatrów Profilaktycznych "Żyć Pełnią" organizator Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku - wyróżnienie za prezentację na scenie polskiej legendy, walory sceniczne, sprawne operowanie przestrzenią sceniczną dla Teatru "Za Piątą Górą".

Obsada:

Wanda - Sylwia Harasim

Dwórki - Oliwia Sulowska, Klaudia Hojda, Karolina Misztal, Wiktoria Rzucidło, Zuzia Tywańczuk, Alicja Tarasiewicz, Zuzia Sobiesiak

Niemiecki książe Rydygier  - Bartek Krysa

Rycerze - Aleksander Jasiński, Wojtek Waligórski, Adam Poniewozik, Wojtek Stelmaszczuk

Lud - Kornel Kołodziej, Hubert Woźniak, Kuba Bochenko, Zuzia Krysa, Zuzia Boguta, Lena Lech, Zuzia Przystupa, Zosia Majcherczyk

Wisła - Emilka Rzucidło, Dominik Książek

Niedźwiedź - Aleksander Kusy

Kronikarz - pani Beata Jawornicka

Opiekunowie: Ewa Groszek, Beata Olejnik, Agnieszka Kwiatosz - Siczek, Elżbieta Kozioł, Beata Jawornicka.

5.Wojewódzki Konkurs Plastyczny, Święta Wielkiej Nocy, Tradycja i współczesność - III miejsce TOSIA JAMROŻY, opiekun: Ewa Groszek

6. "Plastuś wita wiosnę" konkurs plastyczny - III miejsce BIANKA ŻEBROWSKA w kategorii dzieci 3 - 4 letnie, opiekun: Edyta Kisiel

7. "Bohaterowie utworów Joanny Papuźińskiej" konkurs plastyczny - II miejsce BIANKA ŻEBROWSKA w kategorii dzieci 3 - 4 letnie

8. "Twórczość Doroty Gellner " - Nagroda Dyrektora - BARTOSZ KRYSA, Laureat - KAROLINA MISZTAL, ZUZANNA KRYSA, ZUZANNA PRZYSTUPA, KRZYSZTOF SZADURA, KAROLINA DUDA, MACIEJ ROMAŃCZUK, wyróżnienie - SYLWIA HARASIM, BIANKA ŻEBROWSKA, HUBERT WOŹNIAK, ZOFIA CZENAN, KLAUDIA HOJDA, GABRIELA DZIRBA,NATALIA JARSZAK, ZOFIA ROMAŃCZUK, JULIA ZARZECZNA

9. X Jubileuszowy Wojewódzki Przegląd Poezji Dziecięcej "Kto czyta ma piękne sny" - Nagroda dla WIKTORII RZUCIDŁO, opiekun: Beata Jawornicka, Alicja Kisiel

10. Konkurs Literacki "Moja rodzina" - Nagroda dla WIKTORII RZUCIDŁO, opiekun: Beata Jawornicka, Alicja Kisiel

11. XIX edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego "Moja Ojczyzna" pod hasełm Wielcy Polacy - Stanisław Moniuszko, Anna Walentynowicz, ważne wydarzenia na drodze do Niepodległej - Nagroda dla ZUZANNY KRYSY, wyróżnienie dla ZUZANNY PRZYSTUPY, opiekun: Ewa Groszek.