Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Wtorek, 2021-08-03

Imieniny: Augustyna, Kamelii

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 717451
  • Do końca roku: 150 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!


Rok szkolny 2013/2014

Artykuły

Rok szkolny 2013/2014

2013-09-01

1.Moja Ojczyzna - konkurs plastyczny - XVI edycja konkursu plastycznego pod patronatem Starosty Powiatu Świdnickiego i Burmistrza Miasta Świdnik,Temat konkursu "Nasze Miasto - 60 lecie" - III miejsce - Natalka Stachyra.

2. "Wspomnienia z wakacji z rodziną" - konkurs plastyczny  - I miejsce - Karolinka Kujda.

3. "Stroiki i pocztówki świąteczne" - konkurs plastyczny - I miejsce w kategorii stroik świąteczny - Agnieszka Bujek.

4. Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Wiosennej "Z wiosną przez świat" - III miejsce - Ala Denis, Ala Koszowska, Ola Szabłowska, Hania Włodarczyk Amelka Krawczyk, wyróżnienie- Julia Strumnik, Marta Skowronek, Marta Kukulska, Kuba Kudeń.

5. "Jak zmieniał się Świdnik" - konkurs plastyczny - pod patronatem Burmistrza Miasta Świdnik - wyróżnienie - Ania Pyszniak.

6. Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny, kierowany do dzieci o różnych stopniach niepełnosprawności organizowany przez Ośrodek w Zamościu "Drzewo" - wyróżnienie - Julka Prus.

7. Pierwszy Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny Twórczości Doroty Gellner pt. "Wiosna w utworach Doroty Gellner" - II wyróżnieninia - Amelka Krawczyk, Dominika Chyrchel.

8. Konkurs plastyczny "Bohaterowie bajek Marii Kownackiej" - I miejsce - Kasia Kabala, III wyróżnienia - Ania Pyszniak, Ola Figurska, Natalka Stachyra,  II miejsce dla dzieci niepełnosprawnych - Emilka Łopucka. 

9. Gminny Konurs Plastyczny " Nasz Święty Jan Paweł II " zorganizowany w ramach XII Dnia Rodziny i Godności Człowieka -  II miejsce - Kasia Kabala, III miejsce - Ala Koszowska.

10. Przegląd Twórczości Dziecięcej " Świat w oczach dziecka"- wyróżnienie -  Paweł Sobczak, Dominika Chyrchel, Ola Figurska, Natalia Stachyra, Karolina Śliwińska, Julia Stepuch, Filip Chybowski, Jakub Dybziński, Mikołaj Pluta, Karol Pucek, Daniel Siwek, Karina Bubicz, Rozalia Mikosza, Amelka Krawczyk, Ala Maszewska, Julia Strumnik, Patrycja Kowalska, Kacper Zieliński, Dominika Tatara.

11. XIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNO - FOTOGRAFICZNY ODDZIAŁÓW I KLAS INTEGRACYJNYCH RAZEM - wyróżnienie - Ola Figurska, Dominik Kurzyp.

12. Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny "Plac zabaw moich marzeń" - wyróżnienie - Natalka Stachyra, Dominka Chyrchel, Małgosia Koszowska, Karolinka Kujda.

13. Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny - "Pamiętajcie o ogrodach" - wyróżnienie - Kasia Kabala i Julia Stepuch.

14. "Marzenia Uskrzydlają" - konkurs plastyczny ogłoszony przez Port Lotniczy, MOK i Urząd Miasta Świdnik - wyróżnienie - Ania Pyszniak, Natalka Stachyra, Julia Stepuch, Ola Figurska, Kasia Kabala, Julia Stepuch i Dominka Chyrchel.

 

WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘĆ W ZAKŁADCE - OFERTA EDUKACYJNA -  ZAJĘCIA DODATKOWE - KOŁO PLASTYCZNE    

ZAPRASZAMY

 

Czytaj więcej o: Rok szkolny 2013/2014