Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Wtorek, 2021-08-03

Imieniny: Augustyna, Kamelii

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 717551
  • Do końca roku: 150 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!


Rok szkolny 2019/2020

1. XX edycja miejskiego konkursu plastycznego "RADY NA ODPADY" pod hasłem "Czysty las" organzator konkursu była Szkoła Podstawowa nr 5.

Nagrodę główną otrzymała - LENA LECH, ZUZANNA PRZYSTUPA i KAROL KUŚMIDERSKI,opiekun: Ewa Groszek 

2. Konkurs plastyczny "SUSZ I JUŻ" organizator konkursu było Przedszkole nr 3.

I miejsce zajęła LENA LECH i WIKTORIA RZUCIDŁO, opiekun: Ewa Groszek

II miejsce zajęła EMILIA RZUCIDŁO,opiekun: Ewa Groszek

III miejsce zajęła ZUZANNA PRZYSTUPA, opiekun: Ewa Groszek. 

3. IV BOŻONARODZENIOWY KONKURS PLASTYCZNY organizator konkursu był Miejski Ośrodek w Świdniku "Stroiki i Pocztówki Świąteczne".

W kategorii Stroiki świąteczne 5 - 7 lat

III miejsce zajęła ANTONINA JAMROŻY, opiekun: Ewa Groszek

Wyróżnienie otrzymała ZUZANNA PRZYSTUPA, opiekun: Ewa Groszek

W kategorii Kartki świąteczne 5 - 7 lat wyróżnienie zdobyła KAROLINA DUDA, opiekun: Ewa Groszek, Beata Olejnik, Agnieszka Kwiatosz - Siczek 

4. IX MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ" organizator konkursu było Przedszkole nr 4.

W kategorii wiekowej 5 - 6 lat II miejsce zajęła HANNA ZADORA, opiekun: Beata Jawornicka , Alicja Kisiel

5. "Niedźwiadek Wojtek i inne misie" konkurs plastyczny organizator konkursu było Przedszkole nr 4 w Zespole przedszkoli nr 2 w Świdniku.

II miejsce zajęła WIKTORIA RZUCIDŁO w kategorii dzieci 5 - 6 letnie,opiekun: Ewa Groszek,

Wyróżnienie otrzymała ANTONINA JAMROŻY, opiekun: Justyna Małecka, Klaudia Tyburcy.

6. I Rodzinny Konkurs Plastyczny „Papież Jan Paweł II Przyjacielem Rodziny” organizatorem konkursu była nasza placówka.

Nagrodę Dyrektora otrzymał:  SZYMON JAKUBAS, WOJCIECH KOSZOWSKI Z SIOSTRĄ ALĄ, MAŁGOSIĄ I MAMĄ.

Laureatami konkursu została: MAJA RÓG Z MAMĄ, ANTONINA JAMROŻY Z MAMĄ, ZOFIA I MACIEJ ROMAŃCZUK,  MAKSYMILIAN I KALINKA MILANIUK Z RODZICAMI i ADA MRÓZ.

7. Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy, organizatorem konkursu plastycznego było Przedszkole nr 3 w Zespole nr 1.

Wyróżnienie w konkursie otrzymali: ZUZANNA KRYSA, KAROL KUŚMIDERSKI,TOMASZ KUŚMIDERSKI, opiekun: Ewa Groszek.

8. EKO ŚWIDNIK – odnawialne źródła energii w naszym mieście” w Przedszkolu. Organizatorem konkursu był Urząd Miasta w Świdniku

I miejsce zajął - KAROL KUŚMIDERSKI 5 lat z Grupy III - ogniwa fotowoltaiczne, 

II miejsce zajął - WOJCIECH KOSZOWSKI 4 lata z Grupy II - kolektory słoneczne, 

III miejsce zajęła - ZUZANNA KRYSA 5 lat z Grupy III - przydomowe elektrownie wiatrowe, kolektory słoneczne

Wyróżnienie w konkursie otrzymali:

TOMASZ KUŚMIDERSKI 5 lat z Grupy III - kolektory słoneczne, 

ZOFIA ROMAŃCZUK 4 lat z Grupy II - kolektory słoneczne,

ADA MRÓZ 4 lata z Grupy VI M1 - kolektory słoneczne, 

9. VII Regionalny Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Twórczość Doroty Gellner”, konkurs został zorganizowany przez naszą placówkę.

Nagrodę dyrektora w kategorii dzieci 5 - 6 letnie otrzymała JULIA ZARZECZNA, w kategorii dzieci 3 - 4 letnie otrzymał SEBASTIAN GRZESZCZAK.

Laureatami konkursu zostali:  ZUZANNA KRYSA, KAROL KUŚMIDERSKI, WIKTORIA JAROSZEK, ZOFIA ROMAŃCZUK, KALINA MILANIUK.

Wyróżnienie otrzymali: TOMASZ KUŚMIDERSKI i MAKSYMILIAN MILANIUK

10. "Jak pomóc pszczołom" konkurs plastyczny został zorganizowany przez Wojewódzki Urząd Marszałkowski w Lublinie. Wyróżnienie w konkursie otrzymał MACIEJ ROMAŃCZUK oraz ZUZANNA KRYSA.

 

Gratulujemy wszystkim nagodzonym, życzymy dalszych sukcesów artystycznych 

 

Galeria


Powiększ zdjęcie

NAGRODA GŁÓWNA ZUZANNA PRZYSTUPA

Powiększ zdjęcie

NAGRODA GŁÓWNA KAROL KUŚMIDERSKI

Powiększ zdjęcie

NAGRODA GŁÓWNA LENA LECH

Powiększ zdjęcie

I MIEJSCE LENA LECH

Powiększ zdjęcie

I MIEJSCE EMILIA RZUCIDŁO

Powiększ zdjęcie

III MIEJSCE ZUZANNA PRZYSTUPA

Powiększ zdjęcie

III MIEJSCE ANTONINA JAMROŻY

Powiększ zdjęcie

WYRÓŻNIENIE ZUZANNA PRZYSTUPA

Powiększ zdjęcie

WYRÓŻNIENIE KAROLINA DUDA

Powiększ zdjęcie

II MIEJSCE WIKTORIA RZUCIDŁO

Powiększ zdjęcie

WYRÓŻNIENIE ANTONINA JAMROŻY

Powiększ zdjęcie

ANTONINA LAUREAT KONKURSU „Papież Jan Paweł II Przyjacielem Rodziny”

Powiększ zdjęcie

Praca Antoniny

Powiększ zdjęcie

LAUREAT KONKURSU „Papież Jan Paweł II Przyjacielem Rodziny”, Praca Zofii i Macieja

Powiększ zdjęcie

NAGRODA DYREKTORA KONKURSU „Papież Jan Paweł II Przyjacielem Rodziny”, Praca Szymona

Powiększ zdjęcie

NAGRODA DYREKTORA KONKURSU „Papież Jan Paweł II Przyjacielem Rodziny”, Praca Wojciecha

Powiększ zdjęcie

LAUREAT KONKURSU „Papież Jan Paweł II Przyjacielem Rodziny”, Praca Kalinki i Maksymiliana

Powiększ zdjęcie

LAUREAT KONKURSU „Papież Jan Paweł II Przyjacielem Rodziny”, Praca Mai

Powiększ zdjęcie

LAUREAT KONKURSU „Papież Jan Paweł II Przyjacielem Rodziny”, Praca Ady

Powiększ zdjęcie

ADA

Powiększ zdjęcie

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy, Praca Zuzi Krysy

Powiększ zdjęcie

TOMEK

Powiększ zdjęcie

Wyróżnienie w konkursie Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy, Praca Tomka Kuśmiderskiego

Powiększ zdjęcie

KAROL

Powiększ zdjęcie

Wyróżnienie w konkursie Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy, Praca Karola Kuśmiderskiego

Powiększ zdjęcie

I miejsce w konkursie EKO ŚWIDNIK – odnawialne źródła energii w naszym mieście”, Praca Karola Kuśmiderskiego

Powiększ zdjęcie

II miejsce w konkursie EKO ŚWIDNIK – odnawialne źródła energii w naszym mieście”, Praca Wojtka Koszowskiego

Powiększ zdjęcie

III miejsce w konkursie EKO ŚWIDNIK – odnawialne źródła energii w naszym mieście”, Praca Zuzi Krysy

Powiększ zdjęcie

Wyróżnienie w konkursie EKO ŚWIDNIK – odnawialne źródła energii w naszym mieście”, Praca Zosi Romańczuk

Powiększ zdjęcie

Wyróżnienie w konkursie EKO ŚWIDNIK – odnawialne źródła energii w naszym mieście”, Praca Tomka Kuśmiderskiego

Powiększ zdjęcie

Wyróżnienie w konkursie EKO ŚWIDNIK – odnawialne źródła energii w naszym mieście”, Praca Ady Mróz

Powiększ zdjęcie

NAGRODA DYREKTORA w konkursie „Twórczość Doroty Gellner”, Praca Sebastiana Grzeszczaka

Powiększ zdjęcie

NAGRODA DYREKTORA w konkursie „Twórczość Doroty Gellner”, Praca Julii Zarzecznej

Powiększ zdjęcie

LAUREAT w konkursie „Twórczość Doroty Gellner”, Praca Karola Kuśmiderskiego

Powiększ zdjęcie

LAUREAT w konkursie „Twórczość Doroty Gellner”, Praca Kalinki Milaniuk

Powiększ zdjęcie

LAUREAT w konkursie „Twórczość Doroty Gellner”, Praca Zosi Romańczuk

Powiększ zdjęcie

LAUREAT w konkursie „Twórczość Doroty Gellner”, Praca Zuzi Krysy

Powiększ zdjęcie

LAUREAT w konkursie „Twórczość Doroty Gellner”, Praca Wiktorii Jaroszek

Powiększ zdjęcie

WYRÓŻNIENIE w konkursie „Twórczość Doroty Gellner”, Praca Tomka Kuśmiderskiego

Powiększ zdjęcie

WYRÓŻNIENIE w konkursie „Twórczość Doroty Gellner”, Praca Maksymiliana Milaniuka

Powiększ zdjęcie

WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Jak pomóc pszczołom" praca Macieja Romańczuka